#BornMercurial: zobacz, kto wziął udział w wielkim evencie Nike

Wczoraj w Londynie firma Nike oficjalnie zaprezentowała najnowszą generację butów z linii Mercurial. Premierze towarzyszył wielki event, na którym pojawiły się największe gwiazdy związane kontraktem z amerykańskim gigantem. Sprawdźcie, kto brał w udział w otwarciu nowego rozdziału spod szyldu Mercuriala!

Na organizowanym z pompą wydarzeniu nie mogło zabraknąć największych gwiazd związanych z firmą Nike. Mowa tu oczywiście o największej gwieździe eventu, czyli Neymarze, a także o czołowych piłkarzach Premier League takich, jak Pierre-Emerick Aubameyang, Alexis Sanchez czy Eden Hazard.

Piłkarze z absolutnego szczytu to nie jedyny target Nike – zaproszenia na londyński event otrzymali także nieco mniej znani zawodnicy – mowa tu o Christianie Pulisiciu z Borussi Dortmund, Emre Canie z Liverpoolu, Joao Mario i Manuelu Lanzinim z West Hamu, Saulu Niguezie z Atletico Madryt czy Tiemoue Bakayoko z Chelsea Londyn.

Piłka nożna to nie tylko mężczyźni, dlatego też imprezę uświetniły znakomite piłkarki w osobach Lieke Martens, Sam Kerr i Tobin Heath.

Czym byłaby premiera nowego Mercuriala bez osoby, od której wszystko się zaczęło? W końcu pierwszym zawodnikiem, dla którego specjalnie stworzono tą linię był legendarny Brazylijczyk Ronaldo – jego również nie zabrakło w środowy wieczór w Londynie.

A skoro mowa o Ronaldo, to nie możemy zapomnieć też o CR7 – w końcu to jedna z najważniejszych twarzy tej linii, a z pewnością najważniejsza w ostatnich latach.


Komentarze