Blue Blast – nowość adidasa

Po noworocznej kolekcji adidasa w klasycznej, czarnej barwie, przyszedł czas na małe ożywienie kolorów. Dziś niemiecki koncern odkrył karty i zaprezentował nową kolekcję Blue Blast, która, jak sama nazwa wskazuje, wyróżniać się będzie niebieskimi odcieniami.

Nowa paczka zawiera znane wszystkim linie butów ACE, X, Messi oraz Copa17. Pierwsza, ze swoim podstawowym modelem adidas ACE17+ Purecontrol,  została oprawiona w podstawowy niebieski kolor przechodzący w stronę pięty w czarny oraz różowe i białe wstawki. Korki wyposażone są w technologię Laceless, nie posiadają sznurówek, zapewniającą nieskazitelną powierzchnię na wysokości podbicia stopy. Cholewkę tworzy też podwyższona skarpeta Primeknit i system Non-Stop Grip (NSG). Wzmocniona podeszwa i specjalna wkładka wewnątrz buta pozwalają na nagłe zwroty na boisku bez obawy przed poślizgiem.

adidas X16+ Purechaos to mieszanka niebieskiego koloru w przedniej części buta przechodzącego gradientem do różowego w stronę pięty. Zewnętrzną część buta wypełnia biały logotyp adidasa. Model z kolekcji Blue Blast nie różni się technologicznie od swoich poprzedników. Wyposażony jest w Techfit Collar, skrócony język zakrywający sznurówki, przystosowaną dla szybkich zawodników podeszwę i zewnętrzny zapiętek.

Kolejne silo adidasa w nowej kolekcji, Messi, wraz z modelem Messi16+ Pureagility to połączenie niebieskiego, różowego i pomarańczowego koloru, przechodzącego gradientem od topu cholewki w stronę podeszwy. Niemiecki producent, projektując buta kierował się podobnym kluczem jak w poprzednich wersjach. Nie tylko kombinacja przejścia kolorów jest podobna, ale również zastosowane technologie. Cholewka wykonana z materiału Agilityknit przykrywa sznurówki i zapewnia czystą powierzchnię dla lepszego kontaktu z piłką. Ponadto świetnie dopasowuje się do stopy zapewniając komfort podczas użytkowania.

W Blue Blast Pack nie zabraknie również klasycznego modelu Copa17. Niebiesko-białe korki niemal w całości pokrywa wysokiej jakości kangurza skóra. Jedynie pięta buta została wykonana z syntetycznych materiałów, by zapewnić stabilność stopy w bucie i większą trwałość. Podeszwa jest niemal identyczna jak w silo ACE z tą różnicą, że kołki ustawione są w klasycznej konfiguracji.

adidas zaprojektował w kolekcji Blue Blast także niższe wersje butów adidas, te na sztuczną murawę i serię Tango łączącą boiskowy standard z miejskim stylem.

Najnowsza kolekcja Blue Blast od adidasa jeszcze dziś w R-GOL.com.

DM

Komentarze