Dzisiaj adidas oficjalnie zaprezentował nową kolekcję Black Pack. Buty zostały całkowicie zaczernione i są ukłonem w kierunku klasycznych korków piłkarskich. Nowa kolekcja jest elementem kampanii #ThereWillBeHaters.

Adidas adizero f50, adidas Predator, adidas Nitrocharge i adidas 11Pro – wszystkie te korki ukazały się w nowej, “ciemnej” odsłonie. Wyczernione korki zdobywają niesamowitą popularność wśród piłkarzy i kolekcja Black Pack wychodzi temu na przeciw.

Każda z linii przeszła niesamowitą metamorfozę i wsparta została najnowszymi innowacyjnymi technologiami, które znane już są w serii #ThereWillBeHaters. Cholewka butów została całkowicie zmieniona, a twórcy korków nadali jej średniowieczny wygląd. Bezkompromisowy nowy wygląd to powrót do klasycznego wyglądu butów piłkarskich sprzed lat, ale korki mają także kontrowersyjne elementy – jak przystało na buty z kolekcji #ThereWillBeHaters.

370607

Wygląd nowych adizero f50 jest inspirowany francuskimi rycerzami. Na butach znajdziemy motyw “Fleur de Lisse”, który w heraldyce łączony jest często z monarchią francuską. Trójwymiarowa powłoka dribbletex, którą wykorzystano na górnej części obuwia, pozwala na lepszą kontrolę podczas dryblingu w każdych warunkach. Podczas gdy grip texture umożliwia maksymalną zwrotność.

Projektanci butów na Predatorze umieścili Różę Tudorów – inspirowaną brytyjskimi rycerzami. Specjalne strefy z gumkami 3D charakterystycznymi dla Predatorów, umożliwiają doskonałą kontrolę nad piłką, a także zwiększają precyzję podań.

Nitrocharge to doskonałe buty dla zawodnika typu box-to-box, który w środku pola jest sercem i płucami drużyny. Buty z kolekcji Black Pack został zaprojektowane w “renesansowym” stylu w uderzającej nowej odsłonie.

11Pro to usosobienie komfortu. Buty zostały tak wykonane, aby dawały użytkownikowi doskonałą stabilizację oraz idealnie pasowały do stopy. Mniejsze korki sprawiają, że but lepiej trzyma się nawierzchni. Wygląd 11Pro z kolekcji Black Pack był inspirowany ottomańskimi janczarami.

Buty już wkrótce pojawią się na boiskach całego świat i na www.R-GOL.com.

SzS

Komentarze