Biało-niebieskie evoTouch

Dziś Puma zaprezentowała nowość w postaci butów z silo evoTouch w biało-niebieskiej kolorystyce. Już w ten weekend ubiorą je na nogi gwiazdy europejskiego futbolu – Cesc Fabregas i Marco Veratti.

Nowe Puma evoTouch zostały wykonane z białej, lekkiej i skórzanej cholewki. Uzupełniają ją niebieskie wstawki w postaci skarpety i paska Puma Form. Całość wykonana jest w eleganckim i autentycznym stylu. Unikalna konstrukcja butów pozwala na twórczą, kreatywną grę, która sprawia, że gracze w butach Puma wyróżniają się na boisku.

Miękka, cienka i ultralekka cholewka zapewnia idealny kontakt stopy z futbolówką. Skarpeta evoKNIT stabilizuje stopę a wkładka GripTex chroni przed poślizgiem. Podeszwa Speedtrack za to stabilizuje śródstopie.

O nowej odsłonie butów Puma wypowiedział się Cesc Fabregas: evoTouch zrewolucjonizowało moją grę. Zachowało wygodę bez narażania mojego stylu. Lubię grać i trenować w skórzanym bucie. Lubię jednak nowe technologie. Puma evoTouch to idealne połączenie dopasowania, przyczepności i stabilności.

 

Nowe buty Puma evoTouch w biało-niebieskich barwach dostępne w sprzedaży od 21 listopada.

DM

Komentarze