Bądź nie do zatrzymania z nowym Furonem

New Balance od dobrych kilku lat coraz śmielej przechadza się na piłkarskich salonach. Nigdy nie można było odmówić tej firmie nowatorskiego podejścia, ciekawych koncepcji i odwagi w ich realizowaniu. Przez lata obecności marki na rynku piłkarskim udało jej się przekonać do siebie znanych piłkarzy, takich jak np. Aaron Ramsey, Alvaro Negredo i przede wszystkim zawodnika ze ścisłego topu – Sadio Mane.

Model Furon stworzono z myślą o piekielnie szybkich napastnikach, którzy oprócz ponadprzeciętnej prędkości, charakteryzują się celnym strzałem i niesamowitą skutecznością. Furon to produkt dla rasowych killerów pola karnego. Fakt, że z modelu tego korzysta wspominany już Sadio Mane najlepiej świadczy o charakterystyce obuwia i jego charakterze.

Buty utrzymane są w odważnej kolorystyce, a zmodyfikowane logo NB nadaje im szczególnego charakteru. Na pierwszy rzut oka widać, że design Furona wyraża w stu procentach, że jest to obuwie stworzone do najwyższych prędkości. Pomarańczowe wykończenie wnętrza buta świetnie kontrastuje z dominującym na zewnątrz kolorem limonkowym.

Cholewkę wykonano w technologii FantomFit. Do tego membrana Hidarskin oraz zwiększona strefa kontaktu wokół sznurowek pozwala oddać piłkarzowi niesamowicie precyzyjny strzał, który nie da najmniejszych szans żadnemu bramkarzowi. Jednoczęściowa cholewka jest ultralekka, a połączony z wierzchnią częścią obuwia język zapewnia doskonałą wygodę i dopasowanie do stopy.

Podeszwa jest wykonana z materiału TPU. Intrasjowana wewnętrzna nylonowa płytka oraz specjalna strefa toe-off wspomaga nasze przyśpieszenie, gdy tylko wymaga tego sytuacja na boisku. Cienka płytka z systemem Fantom Fit wspiera i stabilizuje stopę podczas naszego poruszania się po murawie. Z kolei innowacyjna pianka Revelite to gwarancja amortyzacji na największym poziomie.

Nowe New Balance Furon Inline Pack znajdziesz tutaj

Komentarze