Bądź jak atomowa pchła w nowych Nemeziz Messi!

Dziesięć mistrzostw Hiszpanii, cztery Ligi Mistrzów, wicemistrzostwo świata i nieustający grad goli, którymi przez całą karierę zalewa bramkarzy. Lionel Messi to żywy pomnik futbolu, a jego wieloletnia rywalizacja z Ronaldo będzie ważnym rozdziałem historii tej dyscypliny. Obaj firmują swoimi nazwiskami kolekcje butów piłkarskich. Oto kolejny argument w tej rywalizacji, czyli Adidas Nemeziz Messi!

Współpraca Argentyńczyka z niemieckim producentem ma już swoje lata. Trwa ona od 2006 roku, a Messi korzystał podczas niej z różnych flagowych modeli Adidasa. Za modelem Nemeziz Messi kryje się jedna ciekawostka. Nemeziz słynie z braku sznurowadeł. Lionel preferuje jednak granie w sznurowanych korkach. Z uwagi na ten fakt nie zobaczymy niesznurowanej wersji obuwia sygnowanego nazwiskiem Messi.

Obowiązkowym sznurówkom towarzyszy topowa technologia Adidasa. AGILITY KNIT 2.0 zastosowano w przedniej części buta. Otula stopę i gwarantuje doskonałe dopasowanie oraz znakomite wyczucie piłki od pierwszego założenia. Jednoczęściową cholewkę stworzono z użyciem TORSION TAPE 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM, a to przekłada się na lepszą mobilność na boisku i większą swobodę naszych ruchów. Wysokie zakończenie cholewki dodatkowo stabilizuje naszą kostkę.

Niezwykle lekka podeszwa to zasługa technologii TORSIONFRAME wzbogaconej o elementy TORSION RIBS. Taka mieszanka gwarantuje nam dodatkowe atuty w postaci lepszego przyspieszenia i komfortu podczas poruszania się na boisku. Całość buta podsumowuje jego wybuchowy i krzykliwy design. Dzięki tak dopracowanym butom będziemy wyróżniać się nie tylko wizualnie, ale także naszą świetną grą.

Nowe Adidas Nemeziz Messi znajdziesz tutaj

 

Komentarze