Artur Boruc i jego adidas ACE zatrzymują Manchester United!

Manchester United to w tym sezonie prawdziwi specjaliści od remisowania na własnym terenie i ku rozpaczy kibiców w miniony weekend zawodnicy Jose Mourinho kolejny raz stracili punkty w starciu z niżej notowanym rywalem. Kto tym razem dał się we znaki „Czerwonym Diabłom” Z dumą możemy przypomnieć to spotkanie, bowiem absolutnym numerem jeden na murawie był Artur Boruc, który niemal w pojedynkę zatrzymał utytułowanego rywala i zebrał doskonałe recenzje. I to tuż po tym, jak ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery…

Na Old Trafford Boruc dwoił się i troił i choć wpuścił strzał, na którego obronę nie miał szans, to został bohaterem swojego zespołu. Wystarczy przypomnieć 72. minutę spotkania i wybroniony rzut karny, który wykonywał Zlatan Ibrahimovic. Po prostu klasa! W tym meczu naszego zawodnika wspierał sprzęt adidasa z serii ACE. Na rękach nosił on model ACE Trans Pro, który charakteryzuje się użyciem licznych nowoczesnych technologii, takich jak EVO ZONE TECH zapewniająca doskonałą chwytność w każdych warunkach, CLIMAWARM gwarantująca odpowiednią temperaturę dłoni wewnątrz rękawicy czy specjalnie zaprojektowane strefy pomagające zwiększyć efektywność gry.

Jeśli chodzi o buty, to Artur w tym meczu skorzystał z modelu ACE 17.1 Lea z serii Blue Blast, w którym trójwymiarowa powierzchnia cholewki będącej połączeniem fragmentów ze skóry oraz Primeknitu zapewnia niespotykany dotąd kontakt z piłką.

Boruc w takiej formie bez cienia wątpliwości przydałby się Adamowi Nawałce w walce o Mistrzostwa Świata w Rosji, nam pozostaje jednak trzymać kciuki za to, aby pomógł on swojej drużynie utrzymać się w Premier League.

Sprzęt, w którym Artur Boruc zatrzymał Manchester United, znajdziecie na R-GOL.com

 

TS

Komentarze