Arsenal zmienia sponsora!

Zmiany na The Emirates. Z początkiem tego sezonu do północnego Londynu zawitał Unai Emery, z kolei w następnych rozgrywkach na koszulkach Kanonierów zagości nowy sponsor. Pumę zastąpi adidas!

O tym, że włodarze The Gunners chcą zmienić sponsora mówiło się od dawna. W kuluarach dało się usłyszeć plotki, że nowy partner zespołu, który zadba o jak najlepszy sprzęt meczowy dla zawodników, jest zdecydowany wyłożyć ogromne pieniądze, porównywalne do tych, które adidas zinwestował w Manchester United. Co więcej, krążyły plotki, w których jak wiadomo zawsze jest ziarno prawdy, że to właśnie trzy paski mają być nowym elementem trykotów Kanonierów. Dziś już wiemy, że jest to ostatni sezon Pumy na koszulkach Arsenalu, a nowym sponsorem technicznym zostanie adidas.

fot. Twitter

Nie będzie to debiut adidasa na koszulkach Arsenalu – niegdyś prezentowały się one tak:

Od tego czasu moda jednak nieco się zmieniła i z pewnością koszulki Arsenalu w kolejnym sezonie będą wyglądały nieco inaczej. Czy lepiej? To się okaże.
Póki co zapraszamy od zakupów w Sklepie Kibica Arsenalu, gdzie znajdziecie najświeższe koszulki Kanonierów oraz wiele innych gadżetów!

[apester-exclude-playlist] 

Komentarze