Aplikacja R-GOL.com jest już dostępna – piłkarskie zakupy jeszcze łatwiejsze i… tańsze!

Prawie 5000 tysięcy piłkarskich produktów na wyciągnięcie ręki w Twoim telefonie. Dzięki aplikacji R-GOL.com zakupy będą jeszcze łatwiejsze i szybsze, gdziekolwiek będziesz, a do tego masa wyjątkowych rabatów i promocji. Pierwsza okazja do zgarnięcia produktów w zajechanych cenach już między 6 a 9 grudnia!

Wszyscy doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach niezwykle ciężko oderwać się od smartfonów i tabletów, które na dobre przeniknęły do życia codziennego. W szatni przed treningiem, w domu po meczu, w restauracji, szkole czy na studiach – od dziś będziecie mogli zrobić zakupy w R-GOL.com dosłownie wszędzie! Jak? Dzięki aplikacji największego sklepu piłkarskiego w Polsce. R-GOL.com wystartował właśnie ze swoją aplikacją. Dlaczego warto ją ściągnąć?

– olbrzymi wybór butów piłkarskich na każdą nawierzchnię;
– dostęp do nowości, limitowanych kolekcji oraz ograniczonych releasów;
– gigantyczna oferta odzieży i akcesoriów;
– strefa kibica dla fanów reprezentacji i rozgrywek klubowych;
– ogromny wybór sprzętu dla dzieci w strefie KIDS;
– dostęp do wyprzedaży i ofert specjalnych.

Zainstaluj aplikację R-GOL.com i przekonaj się o korzyściach płynących z robienia zakupów za jej pośrednictwem. Wyjątkowe promocje, limitowane kolekcje, gwarantowane bonusy – to wszystko wyłącznie dla użytkowników apki. Ale aplikacja to nie tylko dostęp do znajdujących się w ofercie niemal 5000 produktów. R-GOL.com znalazł też miejsce na ciekawe dodatki. Jedną z najbardziej interesujących opcji jest wbudowany skaner produktów. Wystarczy, że go odpalisz i najedziesz na kod kreskowy umieszczony na wypatrzonym na boisku sprzęcie – jeśli będzie on dostępny w sklepie R-GOL.com, szybko i sprawnie przeniesiony zostaniesz do strony informującej o cenie, dostępności i technologicznych specyfikacjach danego modelu.

W aplikacji znajdziecie oczywiście wszystko to, co czeka na na stronie internetowej – strefę butów, odzieży, akcesoriów czy kibicowskich gadżetów. Całość okraszona bardzo przyjemną dla oka szatą graficzną. Promocje, nowości i masa rozwiązań ułatwiających zakupy – czy można oczekiwać czegoś więcej?

W dniu premiery mamy dla Was również specjalny kod rabatowy, dzięki któremu przy użyciu aplikacji zrobicie zakupy 20% taniej! Jak z niego skorzystać? To niezwykle proste – podczas finalizacji zakupów w koszyku wystarczy wpisać kod ZAWSZEPODGRA. Kod ten będzie ważny od 6 do 9 grudnia, więc nie ma na co czekać!

Pobierz aplikację R-GOL.com i bądź zawsze pod grą!
Więcej informacji: https://www.r-gol.com/aplikacja.html
Sklep Google Play – https://play.google.com/apps/publish
App Store – https://itunesconnect.apple.com

#ZnamySięZPiłki

Komentarze