Antypoślizgowe skarpety Tapedesign już w R-GOL.com!

Klienci często pytają nas o antypoślizgowe skarpety, spośród których sporą popularnością cieszą się popularne Trusoxy. W ofercie R-GOL.com pojawił się produkt, który zdobywa coraz większe uznanie wśród profesjonalistów i stanowić będzie solidną konkurencję dla znanego rywala. Poznajcie skarpety Tapedesign!

Tapedesign to przyszłość skarpet o uniwersalnym rozmiarze One Size – oznacza to koniec ze żmudnym przeglądaniem tabeli rozmiarów i zastanawianiem się, które z nich będą pasować. Te skarpety występują w uniwersalnym rozmiarze i pasują na każdą nogę w przedziale 37-48.

Co możemy powiedzieć o ich specyfikacji technologicznej? Idealnie dopasowują się one do stopy i na skutek wywieranego nacisku ciężar ciała jest równomiernie rozkładany na powierzchniach ślizgowych, co zapewnia niesamowitą stabilność oraz maksymalnie ogranicza przemieszczanie się stopy w bucie. Na zewnętrznej stronie skarpety umieszczono specjalne gumowe kołki, które zapewniają większą zwrotność oraz wyjątkową przyczepność, pozwalając tym samym maksymalnie kontrolować ruchy podczas gry.

Na skarpety Tapedesign decyduje się coraz więcej profesjonalnych zawodników, takich jak Mario Goetze z Borussi Dortmund, Paweł Olkowski z FC Koln, Phillip Max z Ausburga, Dennis Geiger z Hoffenheim, Valentino Lazaro z Herthy Berlin czy Richmond Boakye z Crveny Zvezdy Belgrad.

Skarpety Tapedesign w kolorze białym i czarnym znajdziecie już w R-GOL.com.


Komentarze