Anti-Clog – graj w każdych warunkach

Piłka nożna to gra nie tylko na zielonych, równych i zroszonych murawach. Zdarza się, że warunki do rozgrywania meczu są wręcz anormalne, trawa jest grząska i przesiąknięta błotem. Nike wyszła naprzeciw i zaprojektowała kolekcję Quick Strike z podeszwą Anti-Clog.

Błoto to dla piłkarza przeciwnik równie wymagający jak boiskowy rywal. Przyczepia się do podeszwy, zwiększa wagę buta, powoduje trudności w utrzymaniu równowagi. Do tej pory jednak zawodnicy przyjmowali to jako normalność. Po zejściu z boiska łapali za szczotkę do czyszczenia korków i usuwali brud. Czas na zmiany!

 

Nike jako promotor szybkiej i finezyjnej gry w każdych warunkach, znalazła sposób na ten problem. Nad technologią Anti-Clog przez dwa lata pracowały zespoły badawcze firmy. Pokryły one podeszwę specjalnym polimerem, który wykorzystuje wodę do stworzenia śliskiej powierzchni. Dzięki temu, przyczepiające się do podeszwy błoto, natychmiast znika.

Technologia Nike Anti-Clog znajdzie zastosowanie w 3 modelach: Tiempo, Magista oraz Hypervenom. Korki z tym systemem będą oznaczone logo Anti-Clog na pięcie. Nie zabraknie ich także w naszym sklepie R-GOL.com. Na zakupy zapraszamy od 24.08!

DM

Komentarze