Alvaro Morata – najlepszy zawodnik drugiej kolejki spotkań

Jesteśmy już po drugiej kolejce spotkań w grupach. Przed nami już ostatnia seria spotkań w grupach i przechodzimy do decydującej fazy turnieju. Wróćmy jeszcze do poprzedniej kolejki, by wyłonić najlepszego zawodnika. Wielu graczy przykuło naszą uwagę i ciężko było wybrać najlepszego. Naszym zdaniem na miano zawodnika kolejki zasłużył Alvaro Morata.

Hiszpania po pokonaniu Czechów tym razem okazała się mocniejsza od Turcji, którą odprawiła trzema bramkami. Autorem dwóch z nich był napastnik Juventusu, Alvaro Morata. 23-latek zagrał bardzo dobre spotkanie, czym wywołał zachwyt wśród kibiców i dziennikarzy, na zawodnika zlała się duża fala pozytywnych opinii. Dobra gra nie umknęła uwadze skautom europejskich gigantów, którzy obserwują potencjalne cele transferowe we Francji i Morata jak najbardziej należy do tej grupy. Już teraz po Hiszpana ustawia się kolejka chętnych, a sam zawodnik i jego agent będą mieli w czym wybierać.


Na razie Alvaro Morata pozostaje wierny modelowi adidas X 16.1. To najnowsza propozycja od niemieckiego producenta, wypuszczona po raz pierwszy w kolekcji Mercury Packu. Model ten charakteryzuje się nową wersją skarpetki, zachodzącą wyżej zarówno z przodu, jak i na pięcie. Sznurowadła przechodzą przez dziurki umieszczone na wierzchu cholewki, a usztywnienie pięty zmieniono z wewnętrznego, znanego z X15.1, na zewnętrzne. Wierzch wykonany z syntetycznego materiału pozwala na zachowanie odpowiedniego komfortu, przy jednocześnie odpowiednim czuciu piłki.


adidas X 16.1, jak i inne półki jakościowe tej serii, są dostępne w naszym sklepie internetowym na R-GOL.com. Zapraszamy!

Mkr

Komentarze