Al Rihla – oficjalna piłka Mistrzostw Świata w Katarze

Nie możemy już doczekać się nadchodzącego Mundialu i występu Reprezentacji Polski. Poznaj piłkę, którą będą grać Biało-Czerwoni. Przed Tobą adidas Al Rihla!

Inspiracja

Nazwa Al-Rihla nie jest przypadkowa. W języku arabskim oznacza ona podróż. Trzymamy kciuki, by dla podopiecznych Czesława Michniewicza była ona wyjątkowo długa. Jest to już 14. piłka na Mundial wyprodukowana przez firmę adidas. Elementy graficzne na futbolówce to również ukłon w stronę gospodarza turnieju. Ikoniczne łodzie, architektura oraz flaga narodowa Kataru składają się na niesamowity wygląd Al-Rihli.

Al-Rihla - boisko

Technologia

Najszybsza piłka w historii Mistrzostw Świata – takim tytułem będzie mogła poszczycić się Al-Rihla. Wszystko dzięki najwyższej klasy nowoczesnej technologi. Specjalne rozmieszczenie paneli oraz teksturowa powierzchnia zapewnia najwyższy poziom dokładności na boisku. 20-częsciowy kształt panelu na piłce poprawia aerodynamikę, stabilność lotu oraz podkręcenie. Zacieramy więc ręce na kosmiczne bramki! Al-Rihla została wykonana z ekologicznych materiałów, przyjaznych środowisku.

Al-Rihla - boisko 2

Do Mistrzostw zostało jeszcze trochę czasu, ale Ty już możesz wyruszyć w podróż z własną Al-Rihlą! Wystarczy, że klikniesz tutaj.

 

Komentarze