Air Max Day po piłkarsku. Nike prezentuje wyjątkową kolekcję

26 marca to międzynarodowy dzień lifestylowych butów Nike Air Max. Z tej okazji amerykański producent przygotował coś wyjątkowego dla piłkarzy, którzy poza treningami i meczami chętnie zakładają to obuwie. Chodzi o kolekcję wzorowaną właśnie na Air Maxach.

W skład paczki wchodzą wszystkie cztery silo Nike. Każde inspirowane jest konkretnym modelem lifestylowego buta. Mercurial jest odwzorowaniem Air Max 90. Obuwie numerowane jako 97 zostało wplecione w linię Magista. Design Air Maxów 97 wykorzystano w produkcji butów Nike Hypervenom, a klasyczne Tiempo mocno przypominają Air Max 1.

Zastosowane technologie w kolekcji nie różnią się niczym od poprzedników. Mercurial Superfly posiada cholewkę z materiału Flyknit wyposażoną w systemy ACC i NikeSkin zapewniające komfort w każdych warunkach atmosferycznych oraz linki Flywire. W przypadku korków Magista Obra II producent nie zapomniał o kluczowym elemencie, czyli skarpecie stabilizującej stopę w bucie. Hypervenom wyróżnia się szewronowymi i sześciokątnymi kołkami na podeszwie, a Nike Tiempo to klasycznie wysokiej jakości skóra kangurza wyposażona w system xray oraz krótki język.

Poza klasyczną wersją na murawy, producent przygotował modele także dla fanów małych gier. Linia FootballX pozwala grywać na sztucznych boiskach i halach. Różni się nieco kolorystyką, ale nadal odwzorowuje wspominane już buty Air Max.

Fani piłki nożnej nie powinni mieć problemów, jak świętować międzynarodowy dzień ich ulubionych butów lifestylowych. Koniecznie muszą wybrać korki Nike inspirowane Air Maxami. Sprawdźcie jak prezentuje się całe zestawienie:

Zapraszamy do R-GOL.com.

DM

 

Komentarze