adidas zaprezentował nowe X15+ SL

Buty piłkarskie, w których grają Thomas Mueller, Gareth Bale czy Luis Suarez doczekały się nowej wersji kolorystycznej. Najbardziej innowacyjna marka w świecie futbolu prezentuje kolejną odsłonę obuwia piłkarskiego, w którym grają największe gwiazdy światowych boisk.

Model ten po raz pierwszy można było zobaczyć w akcji podczas ubiegłorocznego finału Ligi Mistrzów UEFA. Od tego czasu adidas X15+ SL nabrał jednak bardziej stylowego wyglądu, by jeszcze lepiej prezentować się na nogach piłkarzy, w najważniejszych rozgrywkach.

X15+ SL posiadają zmienioną klatkę X-CAGE w centralnej części buta, co korzystnie wpływa na szybkość, na boisku. Powłoka X-SKIN zbudowana jest z trzech warstw zapewniających komfort i ochronę przed urazami. Kostkę oplata ulepszona skarpeta TECHFIT COLLAR, której rolą jest stabilizowanie nogi w bucie. Solidną podstawę zapewnia podeszwa X-CLAW z optymalną konfiguracją kołków. W nowych korkach od adidas Football grają już tacy piłkarze jak Alvaro Morata, czy Karim Benzema.

Mkr

Komentarze