adidas wypuszcza kolekcję na mundial, Energy Mode wkracza do gry!

Niektóre reprezentacje podały już składy na Mistrzostwa Świata, inne wciąż trzymają swoich kibiców w niepewności. Wiemy już jednak, kogo do Rosji wyśle adidas – na 17 dni przed pierwszym gwizdkiem w turnieju marka uchyliła rąbka tajemnicy i zaprezentowała najnowszą kolekcję przygotowaną specjalnie na mundial!

W skład najnowszej kolekcji niemieckiej marki wejdą buty, które w ostatnich miesiącach święciły triumfy na europejskich boiskach. Czołowi piłkarze ze stajni adidasa będą mogli korzystać z butów dedykowanych specjalnie na nadchodzący mundial – adidas Nemeziz, adidas X oraz adidas Predator. Dwa pierwsze modele to obuwie wykonane w najnowszej generacji, która na Mistrzostwach Świata po raz pierwszy ujrzy światło dzienne.

Paul Pogba, Mesut Özil, Leo Messi i wielu, wielu innych będą na rosyjskich boiskach dobrze widocznie, nie tylko dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom. Kolekcja Energy Mode to nie tylko buty najnowszej generacji, ale także spektakularna, rzucająca się w oczy kolorystyka. Adidas postawił na jaskrawe barwy – pomarańczowy, żółty i niebieski. Zresztą, zobaczcie sami!

Niemiecki brand nie zapomniał jednak o tych, którzy pałają miłością do klasycznych modeli. Specjalnie z myślą o romantykach i sentymentalistach adidas postanowił dołączyć do kolekcji Energy Mode odświeżoną wersję legendarnych „Copa”. Niestety, na rosyjskim mundialu nie zobaczymy tych ponadczasowych butów. A szkoda, bo byłby to wyjątkowy uśmiech w stronę wspaniałej tradycji.

Komentarze