adidas team mode już dostępny w R-GOL.com! Sprawdzamy, kto już w nich gra

Start ligowych rozgrywek tuż, tuż dlatego firma adidas kieruje do Was kolejną, jak zawsze doskonałą, propozycję. W nowej kolekcji Team Mode znajdziecie dobrze znane modele Predator, Nemeziz, X oraz legendarne i nieco odświeżone buty z serii Copa!

Po bardzo udanej mundialowej kolekcji Energy Mode, w której na rosyjskich boiskach mogliśmy oglądać jednego z najlepszych piłkarzy minionego turnieju, Paula Pogbę oraz klimatycznej, głębokiej i serii Shadow Mode, dzięki której na nowo odkryślimy znaczenie czarnego koloru, przyszła pora na kolekcję Team Mode.

Tym razem adidas zaproponował nam barwny misz-masz. Dzięki kolekcji Energy Mode byliśmy przyzwyczajeni do niebieskich butów z linii X, które mogliśmy zauważyć na nogach Gabriela Jesusa czy N’Golo Kante. Tym razem korki, o których mowa znajdziemy w jaskrawej, żółtej barwie. Kolor to jednak nie wszystko, co przykuwa wzrok do popularnych “iksów”. Panowanie nad piłką wspomaga również system NON STOPGRIP, czyli cienka warstwa wypukłych punktów na powierzchni buta, a doskonałe przyspieszenie i mobilność zapewnia niezwykle lekka podeszwa zewnętrzna SPRINTFRAME. Dzięki tym udogodnieniom najnowsza wersja adidas X 18+ to prawdziwy must have!

Karim Benzema zdobył już pierwszą bramkę w adidas X 18.1 fot. Instagram

Z kolei buty z linii Nemeziz zobaczymy w dwóch odmianach. Zwykłe, choć niezwykłe, korki tym razem zobaczymy w niebieskiej odsłonie, do tej pory zarezerwowanej dla adidas X. Dla tych, którzy w swoich domach wybudowali kapliczkę na cześć Leo Messiego czekają buty, w których od nowego sezonu zobaczymy jednego z najlepszych piłkarzy świata!

Leo Messi w spersonalizowanych adidas Nemeziz. fot. Instagram

Predatory, które podczas mundialu zachwycały swoimi słonecznymi kolorami, tym razem wracają do klasycznego, czarno-czerwonego układu. Choć sama konstrukcja butów w niczym nie przypomina korków sprzed lat, to jednak ukłon w stronę miłośników tradycji jest godny odnotowania.

Felipe Anderson w najnowszych Predatorach. fot. Instagram

W skład kolekcji Team Mode wchodzi także legendarny, ale nieco odświeżony, model Copa. Cholewka w srebrnym, metalicznym kolorze w połączeniu z niebieskimi wstawkami przy języku i kostce prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Dla tych, którzy z jednej strony nie wyobrażają sobie gry w korkach nie wyróżniających się kolorystyką, a z drugiej pragną występować w dobrze znanym silo, adidas Copa jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

[apester-exclude-playlist]Wszystkie buty z kolekcji Team Mode znajdziecie na R-GOL.com!

Komentarze