Adidas Superspectral ubarwi nadchodzące Euro

Przed nami jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie. 24 reprezentacje ze Starego Kontynentu zmierzą się w walce  o trofeum Mistrzostw Europy. Oczy całego piłkarskiego świata skierowane będą na największe europejskie boiska. Najwięksi producenci sprzętu piłkarskiego naturalnie przygotowują na takie okazje coś specjalnego. Adidas odpalił na Euro 2020/2021 konkretną petardę, czyli Supespectral pack.

Do wyboru, do koloru

Na sto procent nie będą to szare mistrzostwa! Superspectral to pack o szerokim wachlarzu kolorystycznym. Od nieco bardziej klasyczniej Copy, przez zmiksowanego kolorystycznie Predatora i Nemeziz’a, aż do odważnych, rzucających się w oczy Ghosted. Każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie.

PREDATOR FREAK

Czy da się przejść obojętnie obok tak kosmicznie wyglądających butów? W żadnym wypadku! Symbolem Predatora Freak jest wyjątkowo długi kołnierz, który doskonale otula stopę. Dla użytkownika to gwarancja stabilności na najwyższym możliwym poziomie. Rozmieszczone na cholewce kolce DEMONSKIN sprawiają, że prowadzenie i kontrola nad piłką nigdy nie były tak proste! Swoboda ruchów, kontrola i czucie piłki jest kluczową kwestią na pozycji ofensywnego pomocnika lub rozgrywającego. Jeśli pełnisz właśnie takie funkcje na boisku – Predator Freak jest modelem stworzonym dla Ciebie.

Adidas Predator Freak znajdziesz tutaj

X GHOSTED

Czas na zdecydowanie najszybsze buty w zestawieniu. X Ghosted powstały dla zawodników, którzy są dosłownie niedoścignieni na boisku. Technologia CARBITEX SPEEDFRAME, stworzona do wspomagania w momentach napędu i przyspieszania na boisku, oraz SPRINT CONSTRUCT, która pozwala nam na liniowe przyspieszenie na żądanie, sprawią, że Twoim rywalom pozostanie jedynie oglądać Twoje plecy. X Ghosted to nie tylko superszybkość, ale i wygoda! VACUUM FIT w połączeniu z formowaną piętą 3D tworzy super przylegające, idealne dopasowanie, które wspiera każdy nasz ruch na boisku. Wyjątkowa kolorystyka kolekcji Superspectral sprawi, że będziesz wyróżniać się na boisku nie tylko swoją grą.

Adidas X Ghosted znajdziesz tutaj

NEMEZIZ

Szkoda, że nie przyjdzie nam zobaczyć na Mistrzostwach Europy zawodnika, który jest twarzą tego modelu. Lionel Messi zdecydowanie najbardziej preferuje sznurowane Nemeziz bez wykorzystywanego w wersji z plusem wysokiego kołnierza. Nemeziz to szeroki wachlarz najwyższej klasy technologii. Dzielona podeszwa zewnętrzna i technologia TORSION SYSTEM pozwalają na ekstremalne ruchy skrętne, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi. Podeszwa ta wygina się przy każdym kiwaniu i zwrocie. W przypadku kolekcji Superspectral na hipnotyzującą czarno-białą zebrę nałożono kolor pomarańczowy, co daje nam rewelacyjny efekt wizualny.

Adidas Nemeziz znajdziesz tutaj

COPA

Legendarny model w wersji bez sznurówek. Buty te są idealnym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Świadczy o tym chociażby cholewka z FUSIONSKIN, wykonana z materiału płynnie łączącego skórę i PRIMEKNIT. Naturalna skóra będzie wymagała od nas nieco więcej opieki, ale nie będzie to żadnym wyzwaniem dla osób cieniących sobie klasyki tego kalibru. Copa jest bogata nie tylko w historię, ale i technologie, takie jak: SENSEPODS, TOUCHPODS i SOFTSTUDS. Na tle pozostałych butów z kolekcji Superspectral wyróżnia się najbardziej stonowanym i eleganckim designem.

Adidas Copa znajdziesz tutaj

Komentarze