Adidas pręży muskuły – wyjątkowe piłkarskie wydarzenie w Marsylii

W następny czwartek, 27 sierpnia, największe piłkarskie marki pojawią się w Marsylii we Francji. Miasto stanie się gospodarzem wyjątkowego piłkarskiego wydarzenia. Pierwszy raz sześć potężnych klubów: Manchester United, Real Madryt, AC Milan, Bayern Monachium, Chelsea FC i Juventus, spotka się ze sobą podczas wyjątkowego turnieju.

Kluby, które w sumie wygrały 28 razy Ligę Mistrzów, wystawią po dwóch najlepszych piłkarzy, którzy będą sędziami podczas światowych finałów turnieju #BETHEDIFFERENCE rozgrywanego systemem 2v2. Początkiem wydarzenia był event w Berlinie, podczas którego Mesut Ozil, Ander Herrera i Zinedine Zidane szukali najlepszych rozgrywających i piłkarzy, którzy zmieniają grę. Od tamtego czasu zawody rozlały się po całym świecie – rewolucja X i ACE trafiła we wszystkie zakamarki globu.

Wyjątkowe wydarzenie w Marsylii, które będzie podsumowaniem turnieju, odbędzie się tego samego dnia, co losowanie grup Ligi Mistrzów na sezon 2015/16. W związku z tym adidas postanowił zaprezentować trzecie komplety strojów wszystkich biorących udział w evencie klubów. Dodatkowo zaprezentowana zostanie także oficjalna piłka adidas, która rozgrywane będą mecze fazy grupowej LM. Więcej szczegółów na temat wydarzenia adidas ujawni wkrótce.

SzS

 

Komentarze