adidas prezentuje nową piłkę Ligi Mistrzów – Finale Milano

W miniony wtorek oraz środę byliśmy świadkami powrotu Ligi Mistrzów. Fazę pucharową tych najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie, zespoły rozpoczęły nową piłką adidas. Finale Milano została przygotowana specjalnie na decydującą fazę LM, która zakończy się finałem 28 maja w Mediolanie.

Wygląd piłki, którą na boisku przetestują między innymi Leo Messi, Gareth Bale, Karim Benzema czy Luis Suarez, jest inspirowany symbolami stolicy Lombardii. Znajdziemy na niej wzory odnoszące się do architektury Teatru La Scalla oraz do schodów na stadionie San Siro. To właśnie na tym obiekcie obejrzymy dwie najlepsze w tym roku drużyny LM.

421308

Wśród paneli tworzących piłkę – tradycyjnie już – znajdziemy gwiazdy takie same, jak te znajdujące się w emblemacie Ligi Mistrzów UEFA. Znacząco wpływają one na jakość futbolówki i jej aerodynamikę podczas meczu. Wszystkie panele zespolono ze sobą w technologii bezszwowej.

421310

Najważniejsze fakty o piłce adidas Finale Milano:
– Zewnętrzna powłoka, taka sama jak we wszystkich oficjalnych piłkach Ligi Mistrzów, zapewnia optymalną kontrolę;
– panele połączone ze sobą metodą termiczną – dzięki temu piłka ma idealnie gładką powierzchnię wpływającą na jakość pierwszego kontaktu z futbolówką;
– adidas Finale Milano będzie wykorzystywana w meczach Ligi Mistrzów UEFA, począwszy od 16 lutego aż do finału 28 maja.

421307

Nowa piłka adidas Finale Milano OMB, a także pozostałe jej poziomy, jest już dostępna w naszym sklepie internetowym www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze