Doładuj się! adidas prezentuje kolekcję Turbocharge

Już dziś premiera nowej kolekcji adidas. Producent zaprojektował najnowszą paczkę butów w odcieniach koloru zielonego i nazwał ją Turbocharge.

W skład zestawu wejdą tradycyjnie już buty z linii X, ACE, Messi oraz Copa. Pierwsze dwa silo będą pokryte kolorem zielonym w wielu odcieniach, natomiast korki sygnowane nazwiskiem piłkarza FC Barcelony przybiorą metalicznie złotą barwę. Jednym kolorystycznym detalem łączącym adidas Messi z pozostałymi liniami butów będą zielone wykończenia kołków.

Zarówno X, ACE, Messi, jak i COPA nie zmieniły swoich specyfikacji technicznych. Pierwsza linia charakteryzuje się syntetyczną cholewą wyposażoną w system NSG, dobrze otulającym kołnierzem Techfit oraz bardzo lekką podeszwą. ACE wykonane są z cholewki Primeknit, a kołnierz zachodzi nieco wyżej stawu skokowego niż w przypadku X. Podeszwa wyposażona jest w 11 kołków – 4 z tyłu i aż 7 z przodu. Znakiem rozpoznawczym silo Messi jest cholewka Agilityknit, w którą wbudowany jest krótki język. Podeszwa Sprintframe pozwala wykorzystywać w pełni zwinność oraz osiągać wysokie prędkości. COPA to niespotykany komfort klasycznego, skórzanego buta połączony z innowacyjnością dzisiejszych czasów.

Kolekcja Turbocharge zawierać będzie obuwie na zielone murawy, sztuczne nawierzchnie oraz uliczne rozgrywki.

Buty z kolekcji adidas Turbocharge już do kupienia na R-GOL.com.

DM

Komentarze