adidas odsłania karty! Czas na Showdown Pack!

Showdown to pack stworzony dla kluczowych momentów sezonu. Wybierz swoje korki i stań do rywalizacji o największe cele!

Wyścig o koronę króla strzelców? Ważny finał? Ostatnia prosta ligowych zmagań? Do takich wzywań stworzone są dwa poniższe modele, czyli najnowszy Predator Edge i X Speedflow.

Predator Edge

To model, który zadebiutował na rynku w tym roku. Jaką przewagę na rywalami daje Ci Predator Edge? Zyskasz większą kontrolę nad każdym zagraniem. To buty dla zawodników kreujących grę, którzy nie boją się brać na siebie ryzyka. Kręć rywalami jak Paul Pogba czy Lena Oberdorf! Dzięki strefom ZONE SKIN każdy kontakt z piłką staje się zabójczo skuteczny. Wzmocniony przód buta FACED FRAME podkręci moc Twojego strzału. O wygodę i stabilizację stopy zadba kołnierz FACED FIT z materiału PRIMEKNIT.

Najnowsze adidas Predator Edge Showdown znajdziesz tutaj.

X Speedflow

Lekkie, wygodne i piekielnie szybkie. Nadchodzący finał Ligi Mistrzów to rywalizacja napastników grających w tym modelu po przeciwnych stronach, czyli Mohameda Salaha i Karima Benzemy. Obaj zawodnicy nie raz udowodnili, że w kluczowych momentach sezonu stają na wysokości zadania. Kosmiczną prędkość uzyskasz dzięki podeszwie SPEEDFRAME z włókna węglowego CARBITEX w przedniej części buta. Elastyczna dzianina PRIMEKNIT jeszcze bardziej otula stopę w strategicznych obszarach wsparcia, zapewniając komfort i dopasowanie. Zmiana kierunku biegu nie była nigdy tak prosta! Wszystko dzięki laserowo wycinanej klatce z TPU, która wzmacnia cholewkę PRIMEKNIT.

Najnowsze adidas X Speedflow Showdown znajdziesz tutaj.

Komentarze