adidas Diamond Edge Pack | Zabłyśnij na boisku!

Jesteś miłośnikiem białych korków? Nie przejdziesz obojętnie obok tej wyjątkowej i ekskluzywnie wyglądającej kolekcji! Oto najnowszy adidas Diamond Edge Pack.

Na Diamond Edge Pack składają się trzy modele: Predator Edge, X Speedflow oraz Copa Sense? Nie wiesz na który się zdecydować? Przybliżymy Ci każdy z nich!

Predator Edge

To model, który zadebiutował na rynku w tym roku. Jaką przewagę na rywalami daje Ci Predator Edge? Zyskasz większą kontrolę nad każdym zagraniem. To buty dla zawodników kreujących grę, którzy nie boją się brać na siebie ryzyka. Kręć rywalami jak Paul Pogba czy Lena Oberdorf! Dzięki strefom ZONE SKIN każdy kontakt z piłką staje się zabójczo skuteczny. Wzmocniony przód buta FACED FRAME podkręci moc Twojego strzału. O wygodę i stabilizację stopy zadba kołnierz FACED FIT z materiału PRIMEKNIT.

Predator Diamond Edge

Nowe adidas Predator Edge kupisz tutaj

X Speedflow

Lekkie, wygodne i piekielnie szybkie. Leo Messi, Mohamed Salah, Viviane Asseyi – do tak wybitnego grona posiadaczy X Speedflow dołączysz kupując te korki. Kosmiczną prędkość uzyskasz dzięki podeszwie SPEEDFRAME z włókna węglowego CARBITEX w przedniej części buta. Elastyczna dzianina PRIMEKNIT jeszcze bardziej otula stopę w strategicznych obszarach wsparcia, zapewniając komfort i dopasowanie. Zmiana kierunku biegu nie była nigdy tak prosta! Wszystko dzięki laserowo wycinanej klatce z TPU, która wzmacnia cholewkę PRIMEKNIT.

X Speedflow Diamond Edge

Nowe adidas X Speedflow kupisz tutaj

Copa Sense

Tak ekskluzywnej kolekcji nie mogłoby być bez żywej legendy futbolu. Copa Sense to świetna opcja dla miłośników skórzanych korków. Czysta biel, bez krzykliwych wzorów, z subtelnymi niebieskimi wstawkami daje piorunujący efekt! Precyzyjnie rozmieszczone, piankowe elementy SENSEPODS chronią obszar pięty i ścięgno Achillesa. Elemety TOUCHPODS, umieszczone w środkowej i bocznej strefie buta, pochłaniają energię z uderzenia piłki. Dwa środkowe kołki SOFTSTUDS w przedniej części stopy są zbudowane z bardziej elastycznego materiału , dzięki czemu uginają się przy uderzeniu piłki. Dołącz do Paula Dybali oraz Liny Magull i wybiegnij na boisko w białych Copa Sense!

Copa Sense Diamond Edge

Nowe adidas Copa Sense kupisz tutaj

Komentarze