Adidas adizero f50 i Predator Instinct Supernatural

31 października 2014 – jako element obchodów 20-lecia linii Predator, adidas zaprezentował specjalną odsłonę nawiązującą do święta Halloween. Najnowsze Predator Instinct Supernatural, mające premierę razem z adizero f50 Supernatural, wywołają dreszcze u graczy i kibiców. Wszystko za sprawą fluorescencyjnej powłoki, widocznej nawet w najciemniejszą noc.

Nowa kolekcja pojawi się na nogach wszystkich piłkarzy adidas, związanych z modelami Predator i f50 od 31 października. W korkach pozostawiono znane z serii Instinct strefy zagrożenia oraz panele do dryblingu i podawania piłki, a także najnowszej generacji super lekkie poszycie dla f50. Wszystko w nowej, halloweenowej odsłonie, której zadaniem jest zasiać niepokój w sercach przeciwników.

Predator Instinct Supernatural to jeden z 14 modeli wypuszczonych na dwudziestolecie serii.  W jubileuszowym roku istnienia linii adidas zaprezentował też Revenge Pack, na który składają się oparte o oryginalne wzory: Predator (1994), Accelerator (1998) oraz Mania (2002).

Predator Instinct Supernatural oraz adizero f50 Supernatural będą dostępne w sprzedaży na www.R-GOL.com na początku listopada.

Komentarze