adidas ACE 17.1 Primeknit – nowy wymiar kontroli

Pod koniec listopada adidas zaprezentował wraz z kolekcją Red Limit nową generację jednego ze swoich flagowych silo – ACE17. Najbardziej promowanym modelem paczki jest ACE17+ Purecontrol ze względu na nowinki technologiczne. W nowej odsłonie pojawił się też drugi model z najwyższej półki, który ma pomóc w jak najlepszym panowaniu nad piłką. Przedstawiamy adidas ACE 17.1 Primeknit.
ACE17 zostały stworzone, by dominować na najwyższym poziomie i pomóc Ci zostać mistrzem kontroli. Nazwa Primeknit widnieje przy modelu ACE już od wersji 15.1. Wtedy też niemiecki koncern po raz pierwszy wypuścił tę wersję cholewkową do sprzedaży. W nowej odsłonie but uległ pewnym zmianom, ale ciągle oferuje niesamowite czucie piłki oraz przyleganie do stopy. Dodatkowo, struktura materiału nie przepuszcza wody i brudu do środka.

adidas ACE 17.1 Primeknit został wyposażony w szereg nowinek technologicznych. Jedną z nich jest konstrukcja Purecut, która zapewnia jak najlepsze dopasowanie i większą stabilizację stopy, a nowa struktura w przedniej części buta zapewnia bliższy kontakt z piłką, przez co mamy nad nią lepszą kontrolę. Technologia NSG pomaga w jak najlepszym utrzymaniu futbolówki przy nodze, a za odpowiednią przyczepność i stabilizację odpowiada system Sprintframe. System sznurowania przechodzi przez otwory w cholewce lub specjalne dziurki, by pozostawić obszar prostego podbicia jak najmniej zakłócony.

adidas ACE 17.1 Primeknit znajdziecie w R-GOL.com.

Mkr

Komentarze