70 wyjątkowych koszulek, by pomóc Stomilowi Olsztyn

Jak wiecie, ten rok jest dla I-ligowego OKS Stomil szczególny. Z jednej strony to rok jubileuszu 70-lecia; z drugiej rok, który zaczął się fatalnie – od straty sponsora, rezygnacji prezesa i tarapatów finansowych. Jak wszyscy kibice i sympatycy olsztyńskiego klubu, mamy nadzieję, że „Duma Warmii” wygrzebie się z kłopotów i zaliczy udaną piłkarską wiosnę. By nie stać bezczynnie obok, jako sponsor i wieloletni partner klubu, postanowiliśmy pomóc Stomilowi, dając jednocześnie pole do popisu kolekcjonerom piłkarskich pamiątek.

Wspólnie z klubem wyprodukujemy 70 specjalnych koszulek, których wygląd będzie nawiązywać do strojów obecnych i tych z pierwszego sezonu Stomilu w Ekstraklasie. Do tego napis „Duma Warmii” zamiast loga sponsora i hasło „Stomil Ponad Wszystko” w miejscu nazwiska. Numer? Oczywiście 70! No i herb klubu – specjalnie zmodyfikowany na 70-lecie.

Koszulki będą mieć również charakter „cegiełek”. Cały zysk z ich sprzedaży będzie bowiem przeznaczony na pomoc klubowi.

To jednak nie koniec. Oprócz pamiątkowych koszulek, z których każda będzie kosztować 109,90 PLN, na dniach do sprzedaży trafią również dwie koszulki ze styczniowego Stomil Cup. Jedna z autografem Sylwestra Czereszewskiego, uznanego przez fanów Stomilu za piłkarza 70-lecia, druga z podpisami wszystkich Gwiazd Stomilu, reprezentujących olsztyński klub podczas tej właśnie imprezy. Zysk z tych dwóch aukcji również powędruje na konto klubu.

Produkcja już trwa! Trykoty powinny być gotowe najpóźniej w połowie marca. Aukcje natomiast ruszą już na początku nadchodzącego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Drużyna R-GOL.com

Komentarze