50 lat wstecz. Obywatele prezentują stroje na nowy sezon

Nowy zestaw domowy na sezon 2017/2018 zaprezentował dziś Manchester City. Obywatele postawili, tak jak większość drużyn, na powrót do przeszłości. Projekt trykotów odwzorowuje te z 1967 r., zawierające niebieskie koszulki, białe spodenki i niebieskie getry z bordowym paskiem wokół.

Manchester City – klub, który chce być doskonały w każdym calu. Świetna infrastruktura, zgarniająca tytuły drużyna seniorska, dobrze prowadzona akademia piłkarska, jedna z najlepszych drużyn kobiecych. Działacze nie zapominają też o strojach piłkarskich chcąc wciąż je ulepszać i sprawiać radość wiernym kibicom Obywateli.

Domowe stroje Manchesteru City na sezon 17/18 wyposażone zostały w najnowszą technologię Aeroswift oraz klasyczne detale. Należą do nich okrągły dekolt z białym wykończeniem i bordowy pasek na getrach. W takich kompletach w latach 1967-1967 grały legendy klubu z niebieskiej strony Manchesteru – Mike Summerbee, Colin Bell i Franny Lee.

Produkt Nike przygotowany dla Citizens to pokaz ogromnej wydajności. Niewielkie wzory geometryczne na koszulkach pozwalają na idealne dopasowanie do ciała. Wzdłuż koszulek i spodenek biegnie panel. Podczas ruchu rozszerza się i poprawia wentylację. Nike Grip, czyli system zastosowany w getrach, zapewnia doskonałą stabilizację w bucie.

Debiut nowych zestawów przypadnie na mecz drużyny kobiecej Manchesteru City, który odbędzie się już dziś, 31 maja 2017 r.

Stroje Manchesteru City na sezon 2017/2018 już wkrótce na R-GOL.com.

DM

Komentarze