5 zmian w nowym Predatorze z kolekcji Superlative, o których warto wiedzieć!

adidas Predator Freak z kolekcji Superlative Pack niesie ze sobą kilka istotnych nowości. Kilka z nich widać na pierwszy rzut oka, a inne kryją się głęboko w strukturze buta. Dziś pokażemy Wam 5 najważniejszych nowości w Predator Freak!

Najnowsze buty adidas Predator Freak znajdziecie tutaj.

Unowocześniony DemonSkin

System DemonSkin, który zadebiutował w modelu Predator Mutator, umożliwia nadanie piłce rotacji, o jakiej wcześniej nie było mowy. Charakterystyczne wypustki w modelu Predator Freak zostały udoskonalone. Są nieco dłuższe i grubsze niż w poprzednim modelu. Także ich umiejscowienie uległo zmianie, ponieważ tym razem za plan na rozmieszczenie technologii DemonSkin odpowiadał specjalnie przygotowany algorytm. Dzięki temu DemonSkin został umieszczony w kluczowych miejscach, w których piłka najczęściej styka się z cholewką buta.

Mniej wypustek, więcej jakości

W modelu Predator Mutator mieliśmy do czynienia z ponad 400 wypustkami DemonSkin. Predator Freak to “tylko” 225 wypustek. Jak już wspomnieliśmy, technologia została unowocześniona i precyzyjnie rozmieszczona w kluczowych punktach cholewki.
Zwiększona została także wytrzymałość wystających elementów.

Rozszerzona kontrola

DemonSkin, charakterystyczny kołnierz, o którym za chwilę nieco wiecej, oraz specjalny profil buta sprawiają, że każdy kontakt z piłką odznacza się ogromną kontrolą. adidas stawia jednak wyraźny nacisk na to, by to pierwszy – przez wielu uważany za najważniejszy – kontakt z futbolówką, był jak najlepszy. Szereg zmian zastosowanych w Predator Freak sprawia, że przyjęcie nawet najtrudniejszych zagrań jest możliwe.

Nowy kołnierz 

To jedna z tych zmian, którą widać gołym okiem. Najnowszy Predator Freak ma zupełnie inny kołnierz w porównaniu do modelu Predator Mutator.

Zresztą, sprawdźcie sami.

Tutaj kołnierz Predator Mutator.

 

A tutaj kołnierz Predator Freak.

Aspekt wizualny to jednak nie wszystko. Znacznie wyższy i inaczej wyprofilowany kołnierz, oraz wykonany z Primeknitu element imitujący język zapewniają doskonała stabilizację stopy w bucie. To, w połączeniu z technologią DemonSkin, tworzy mieszankę iście wybuchową!

Jeszcze lepsza przyczepność

Udoskonalona została także technologia ControlFrame. Specjalny układ kołków pozwala na zachowanie odpowiedniej przyczepności i umożliwia dynamiczne i nieprzewidywalne zwroty, co podczas gry w środku pola z pewnością się przyda.

Nowe Predator Freak są częścią kolekcji Superlative. Całość kolekcji znajdziecie tutaj.

W jej skład wchodzą modele Nemeziz oraz X, a już niedługo do tego tercetu dołączy zupełnie NOWA COPA.

Komentarze