5 produktów na deszczową porę

Wiosna lubi płatać figle. Przez ostatnie lata była słoneczna, ale w tym roku zapowiada się na nieco bardziej pochmurną i deszczową. Dla zapalonego piłkarza nie jest to jednak żadna przeszkoda! Wystarczy tylko odpowiednio przygotować się na takie warunki.

Mamy dla Was kilka przydatnych, a czasem po prostu absolutnie niezbędnych produktów, które przydadzą się Wam w niekomfortowych warunkach atmosferycznych. Oto 5  produktów na deszczową porę:

1. Kurtka przeciwdeszczowa

Absolutny must have! Nie wyobrażamy sobie bez niej tego zestawienia, ani komfortowego treningu. Nieprzemakalna kurtka zapewni nam suchość. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ dłuższy kontakt z przemoczonym ubraniem jest najprostszą drogą do przeziębienia, a przecież nie chcemy przerywać treningów, tylko stale się rozwijać. Wybór kurtek przeciwdeszczowych jest ogromny. Możemy więc śmiało pozwolić sobie na wybredność. Wielu różnych producentów, mnóstwo wariantów kolorystycznych, z kapturem czy bez – nic tylko wybrać coś dla siebie.

Szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych znajdziesz tutaj

2. Wkręty/mixy

Długie deszczowe dni zamieniają boiska w jedną wielką ślizgawkę. Gra na wilgotnej murawie w niewłaściwie dobranych butach piłkarskich może skończyć się nie tylko naszym brakiem komfortu i gorszą grą, ale przede wszystkim uszczerbkiem na naszym zdrowiu. Założenie wkrętów lub mixów daje nam na boisku ogromną różnicę. Ryzyko poślizgu zostaje wtedy znacznie zminimalizowane, a my możemy pokazać 100% swoich umiejętności, bez ryzyka utraty stabilności.

Buty piłkarskie na deszczową porę znajdziesz tutaj

3. Komplet dresów

Aż chciałoby się już tak przez cały trening nosić krótkie spodenki i rękaw. Dopóki jednak nie podskoczą temperatury, a pogoda nie będzie w zdecydowanej większości słoneczna, musimy wyposażyć się w dresy piłkarskie. Ich plusem jest uniwersalność. Poza treningiem, sprawdzą się świetnie  w drodze z treningu i podczas powrotu z niego, a także na co dzień. Dresy piłkarskie wyróżnia fakt, że poza zapewnianiem nam ciepła, mają odpowiedni krój, który ułatwia nam poruszanie się podczas gry w piłkę.

Dresy w wielu różnych wariantach znajdziesz tutaj

4. Spray do pielęgnacji i ochrony butów

Wilgotna i grząska murawa nie utrudni nam życia tylko podczas gry, ale zostawi po sobie również widoczne ślady. Warto wyposażyć się w spraye do pielęgnacji i ochrony naszych butów. Ich zastosowanie sprawi, że bez najmniejszego kłopotu wyczyścimy nasze korki. Poza tym, gdy zastosujemy odpowiednie środki profilaktycznie, nasze buty mogą być potem łatwiejsze do wyczyszczenia i bardziej odporne na przemakanie czy rozbicie.

Akcesoria do butów znajdziesz tutaj

5. Suplementy diety

Od zewnątrz jesteśmy już gotowi na mecz przy nawet największej ulewie. Na koniec czas zadbać o siebie od środka. W tym trudnym okresie pandemii szczególnie musimy uważać na nasze zdrowie i dbać o kondycję organizmu. Odpowiednio dobrane witaminy i minerały pozwolą nam cieszyć się pełnym zdrowiem, a co za tym idzie dalszymi treningami, meczami i stałym rozwojem naszych umiejętności.

Swoją półkę z suplementami uzupełnisz tutaj

Komentarze