5 produktów, które poprawią Twój boiskowy skill

Nikomu nie trzeba tłumaczyć zalet życia zawodowego piłkarza. Połączenie pasji z pracą, pieniądze, sława. Aby dojść do wysokiego poziomu trzeba jednak trenować, trenować i jeszcze raz trenować!

Przed Wami kilka produktów, które pomogą Ci wejść na jeszcze wyższy poziom:

1. Gumy i taśmy

Każdy solidny trening zaczynasz od rozgrzewki. Rozciąganie będzie dawało lepszy efekt, gdy użyjesz gumy lub taśmy. Dodatkowy opór wzmocni Twoje mięśnie, abyś na boisku mógł dać z siebie jeszcze więcej.

Gumy i taśmy znajdziesz tutaj.

2. Roller

Rolowanie przed i po treningu również świetnie wpłynie na efekty treningu. Po zafundowaniu solidnego masażu Twoim mięśniom będziesz regenerował się znacznie szybciej i dużo lepiej znosił ciężary kolejnych treningów.

Rollery i sprzęt do masażu znajdziesz tutaj.

3. Drabinka koordynacyjna

Spotykasz się z nimi często na treningach w klubie. Warto zainwestować we własną drabinkę i korzystać z niej podczas indywidualnych ćwiczeń. Regularne korzystanie z drabinki poprawi Twoją koordynację i dynamikę.

Drabinki koordynacyjne znajdziesz tutaj.

4. Przenośnia bramka

Zrób swoje własne boisko w ogrodzie lub parku! Przenośnią bramkę możesz zabrać także na dłuższy wyjazd i stale szlifować technikę strzałów lub zorganizować małą gierkę. Mając ją w swoim treningowym ekwipunku będziesz zawsze pod grą.

Szeroki wybór bramek znajdziesz tutaj.

5. Przenośny mur

Jesteś killerem pola karnego – podkręć na wyższy level rzuty wolne. Zależy Ci na zaliczaniu kolejnych asyst – podskilluj dośrodkowania. W każdym z tych przypadków przenośny mur będzie niezbędny w rozwoju.

Przenośne mury i reboundery najdziesz tutaj.

 

 

Komentarze