5 dziwnych rzeczy, które MUSISZ zabrać na trening

Korki, spodenki, koszulka, getry lub skarpety… O tym wiedzą wszyscy! Dziś przedstawimy 5 produktów, które MUSISZ mieć w swojej treningowej torbie, a które nie są zbyt popularne. Zapewniamy, że nie będziesz żałował!

Wszystkie akcesoria treningowe znajdziesz tutaj.

Ręcznik

Możesz powiedzieć, że to drobnostka i coś oczywistego, ale nie bagatelizuje tej sprawy. Po pierwsze, szybki prysznic po treningu jest bardzo potrzebny, nie tylko ze względów higienicznych, ale także regeneracyjnych. Wiemy jednak, że nie każdy ma ten komfort, aby zaraz po zejściu z boiska wskoczyć pod prysznic w klubowym budynku. Niemniej, ręcznik wciąż jest bardzo potrzebny!

W czasach pandemii higiena jest bardzo istotna. Nie wycieraj spoconej twarzy w koszulkę czy dres, które mogły mieć kontakt z wirusem. Zadbaj o to, by zawsze mieć ze sobą ręcznik, aby trening odbyć w stu procentowym komforcie!

Odpowiednie ręczniki znajdziesz tutaj.

Roler

Po skończonym treningu warto zadbać o regenerację swoich mięśni. O tym, dlaczego warto używać rolerów pisaliśmy chociażby tutaj. 

Rolowanie pozwoli zachować świeżość ciała, zwiększa szansę na powstawanie mikrourazów, a także jest doskonałym sposobem na stałą i niezbyt kosztowną czy czasochłonną formę profilaktyki. Wystarczy kilka minut przed i po treningu, aby lepiej chronić się przed kontuzjami mięśniowymi!

Wszystkie rolery dostępne są tutaj.

Odżywki

Napój izotoniczny, odżywka przed czy potreningowa to must have w torbie świadomego piłkarza. Czasy, w których zawodnicy nie przywiązywali większej uwagi do swojej diety minęły bezpowrotnie. Teraz, aby się wyróżnić, musisz być w 100% profesjonalistą, a odżywki na pewno w tym nie przeszkadzają.

Na R-GOL.com znajdziesz dziesiątki różnorodnych odżywek, które wspomogą Twój organizm przed, w trakcie i po treningu.

Napisz w komentarzu, jeśli chcesz, abyśmy przygotowali specjalny materiał na ten temat!

Shaker lub bidon

Ten produkt niejako wynika z powyższego. Odżywki w przeważającej liczbie przypadków muszą być rozrabiane przy pomocy wody. Ten proces łatwiej przeprowadzić mając bidon czy shaker. To bardzo poręczne i użyteczne produkty, które wiele ułatwiają. Są także ważne ze względów epidemiologicznych – w czasie pandemii nie dziel się swoim bidonem z kolegami z drużyny – dla dobra zespołu!

Wszystkie shakery znajdziesz tutaj!

Odświeżacz do butów

Na koniec prawdziwa bomba zapachowa, za którą wdzięczny będziesz nie tylko Ty, ale także Twoja żona, dziewczyna, mama czy inni domownicy!

Ustalmy jedno – zapach butów piłkarskich po treningu nie należy do najprzyjemniejszych. Tym bardziej po kilku czy kilkunastu treningach i meczach. Mamy na to jednak skuteczne rady – m.in… BANANY!

Odświeżacze, czy raczej pochłaniacze zapachów do butów to naprawdę RE-WE-LA-CYJ-NY wynalazek! Są dostępne w różnych wariantach zapachowych, wizualnych i cenowych.

Po prostu włóż je do butów od razu po treningu i nie martw się nieprzyjemnymi zapachami!

Wszystkie odświeżacze, a także inne akcesoria do butów są tutaj!

Napisz w komentarzu, które z tych produktów są już w Twojej piłkarskiej torbie!

Komentarze