4Keepers prezentuje drugą nową kolekcję – Entire

Jak obiecał, tak zrobił. 4Keepers, czyli polski producent sprzętu bramkarskiego, zaprezentował zapowiadaną już jakiś czas temu drugą, zupełnie nową kolekcję rękawic Entire. W skład paczki wchodzi aż 8 modelów!

Nowy design, większa trwałość oraz innowacyjna pianka – to cechy wyróżniające najnowszą kolekcję rękawic 4Keepers Entire, która zastąpiła linię Elite. Świeże wydanie łapek sprawdzą nie tylko golkiperzy Ekstraklasy, ale także Bartłomiej Drągowski z ACF Fiorentina.

Bramkarze będą mogli wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie rodzaj rękawicy spośród Entire Deluxe, Entire Extreme, Entire Pride oraz Entire Trust w aż 3 różnych krojach. Polski producent przygotował łapki w najbardziej popularnym rollfinger, rzadziej wykorzystywanym negative cut oraz połączeniu obu – hybrid cut. Każde wyposażone są w trzypunktowe zapięcie.

Topowym modelem kolekcji jest 4Keepers Entire Deluxe. Zastosowano w nim najnowszą dostępną na świecie piankę o fenomenalnych właściwościach chwytnych – Pro Aqua Contact Grip. Jak informuje sam producent, ten materiał to również totalna nowość na rodzimym rynku.

Ciekawie prezentuje się drugi w kolejności model z kolekcji – 4Keepers Entire Extreme. Wyróżniająca się zielonym kolorem rękawica wyposażona jest również w najlepszą na rynku piankę Pro Aqua Contact Grip, ale tym razem w zabarwionej wersji. Łapki sprawdzą się doskonale jako sprzęt meczowy.

W każdych warunkach atmosferycznych poradzą sobie również 4Keepers Entire Pride wyposażone w piankę Giga Grip. Rękawice w biało-niebieskich barwach nie tylko zapewnią doskonały chwyt, ale także długą żywotność.

Modelem nadającym się zarówno na trening, jak i mecz jest 4Keepers Entire Trust. Powierzchnię chwytną tworzy pianka Ultra Grip, która może tak mocna jak wcześniej wymieniane nie jest, ale nie zawiedzie nawet tych najbardziej wymagających. Z pewnością wytrzyma nie jeden mecz w trudnych warunkach, a przy tym dobrze sklei piłkę.

Rękawice 4Keepers, czyli najczęstszy wybór bramkarzy Ekstraklasy, są dostępne na R-GOL.com.

DM

 

 

Komentarze