4 ROZDZIAŁ HISTORII CR7: FORGED FOR GREATNESS

28 sierpnia 2008 roku, 18-letni wówczas Cristiano Ronaldo przyjechał do Manchesteru i dołączył do nowej drużyny. Spodziewał się, że podobnie jak w poprzednim klubie, na jego plecach widnieć będzie numer 28. Alex Ferguson miał inny pomysł – przydzielił mu numer 7. Portugalczyk nie krył zaskoczenia. Wiedział, kto wcześniej był w jego posiadaniu.

CR7 szybko pokazał, że jest godny nadanego mu numeru. Podczas pobytu w Manchesterze, każdego dnia kształtował swoją grę i ciało.
– To był początek mojego piłkarskiego sukcesu – mówi Ronaldo. – Poprawiłem nie tylko umiejętności, ale również swoje ciało.

Ronaldo przyczynił się potężnie do trzech kolejnych tytułów ligowych zespołu i otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza w 2008 roku.
– W ciągu pięciu lat, kiedy tam byłem, nauczyłem się sztuki futbolu.
Wspólnie wiele osiągnęliśmy. To było moim marzeniem – wspomina obecny zawodnik Realu Madryt.

Te istotne lata w karierze Cristiano Ronaldo stały się inspiracją do powstania kolejnego, czwartego już rozdziału w historii limitowanych butów piłkarskich: Forged for Greatness, czyli wykuty geniusz. Wygląd korków jest ukłonem w stronę jego rozwijanego talentu, który przez wiele lat kuł, aż doszedł na obecny, nieziemski poziom. Czerwono-pomarańczowy kolor u postawy buta, przechodzi ku górze w metaliczny. Po wewnętrznej stronie buta znajduje się charakterystyczne logo, którego znacznie wyróżnionym elementem jest symboliczny dla tego rozdziału numer 7.

Nike Chapter 4: Forged for Greatness jest dostępne tradycyjnie w silo Mercurial Superfly i Vapor oraz wersji FootballX.

Kup Nike Mercurial CR7 już dziś na R-GOL.com!

DM

 

Komentarze