#4 Meldunek z Warszawy: Kosmiczne analogie

Jesteście ciekawi, jak postępują prace przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie? Działamy zgodnie z planem, a kolejne efekty naszej pracy cieszą oko. Najnowszy i największy sklep R-GOL.com będzie w sobie łączył zarówno wiele nowatorskich rozwiązań, jak i elementy charakterystyczne dla naszej firmy. I właśnie tej oryginalnej kompilacji poświęcony jest kolejny meldunek z podstępu prac. Zapraszamy!

RAL 7021 nie jest nazwą nowej planety, chociaż nie ukrywamy, że kosmiczne analogie w przypadku najnowszego sklepu R-GOL.com są jak najbardziej na miejscu. Ściany w ostatnich dniach pokryła farba oznaczona właśnie tym symbolem. Odcienie ciemnej szarości od zawsze nam towarzyszyły, więc nie mogło ich zabraknąć i tym razem. Szczególnie, że nasza charakterystyczna limonkowa kropka, świetnie w takim zestawieniu kontrastuje.

Kosmiczna będzie nie tylko barwa ścian, ale także to, co na nich zainstalujemy. Pomyśleliśmy o strefie digital na najwyższym poziomie. Z pewnością zaskoczymy Was technologią, jak i treściami, które tą drogą będziemy chcieli Wam pokazać.

Gotowi do startu w inną galaktykę? Zapiszcie się do newslettera na P255.pl. Zapinamy pasy i powoli zaczynamy odliczanie…

#PrzejmujemyStolicę #ZnamySięZPiłki

Krystu

Komentarze