Chociaż turniej Euro 2020 dla broniącej tytułu Portugalii zakończył się już na fazie 1/8 finałów, to dla fanów Cristiano Ronaldo mamy dobrą wiadomość. Właśnie do sprzedaży trafił model sygnowany CR7 Nike Mercurial „Spark Positivity”! Nowa kolorystyka bardzo długo była owiana tajemnicą, a jej niespodziewany debiut przypadł na mecz Portugalii z Węgrami, w którym to Cristiano Ronaldo strzelił dwie bramki.

Ciekawy design i odważna kombinacja kolorów czerwonego, białego oraz czarnego od razu przypadła do gustu wielu fanom gwiazdy Juventusu. Dobór barw nie jest przypadkowy, nawiązują one do reprezentacji Portugalii. Dodatkowe wstawki na cholewce w postaci błyskawicy podkreślają dynamikę i pazur, z którym kojarzy się modelem Nike Mercurial. Nazwa kolekcji ma zachęcić do wyrażania pozytywnych emocji zarówno na boisku, jak i poza nim. Pozytywne nastawienia i wola walki do samego końca, to charakteryzuje właśnie Cristiano Ronaldo, który stał się twarzą tej kolekcji!

Nike Mercurial Superfly 8 przenosi boiskową szybkość na zupełnie inny poziom. Ważący mniej niż 200 gram. model stworzony został z myślą o zawodnikach bazujących na dynamice, przyspieszeniu oraz dryblingu. W tym celu zastosowano również wyjątkowy układ korków w podeszwie, który daje zawodnikowi przewagę podczas startu do piłki oraz rozwijaniu prędkości. Nie można zapomnieć także o specjalnym kołnierzu otulającym kostkę, który wspiera graczy w trakcie meczu i zapewnię stabilizację.

Kolekcja„Spark Positivity” kontynuuje serię butów dedykowanych CR7, która towarzyszy nam od ponad dekady! Współpraca Nike Football z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o tej niespodziance przygotowanej na Euro 2020?

Nowe Nike Mercurial Spark Positivity znajdziesz tutaj

Komentarze