1999 par na świecie, dwie w R-GOL.com! Poznajcie limitowaną edycję Mizuno

To jedna z najbardziej limitowanych kolekcji w historii sprzętu piłkarskiego. Zaledwie 1999 par opuściło hale produkcyjne w Japonii. Do Europy dotarło jedynie 300 par. Do Polski trafiły dwie i obie pary znajdziecie w R-GOL.com!

Mizuno Morelia Neo II z limitowanej kolekcji są dedykowane mistrzowi świata i Europy, zdobywcy Ligi Mistrzów i jednemu z najwybitniejszych napastników XXI wieku – Fernando Torresowi. Aktualny zawodnik Sagan Tosu od dłuższego czasu związany jest z firmą Mizuno, która po raz kolejny przygotowała dla niego coś ekstra!

Kolorystyka limitowanej edycji Mizuno Morelia Neo II została ściśle ustalona ze słynnym El Nino. Torres zawsze preferował jasne buty i nie inaczej jest także tym razem. Większość cholewki została utrzymana w białym kolorze – czerwone i złote elementy to nawiązanie do wielkich sukcesów Fernando z reprezentacją Hiszpanii okraszonymi złotymi medalami podczas EURO 2008, EURO 2012 i MŚ 2010.

1999 to także nieprzypadkowa liczba – to nawiązanie do roku, w którym Torres podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt, a także do „9”, którą nosi przez praktycznie całą swoją karierę.

Każda para powstała w Japonii, z najwyższej klasy skóry kangurzej. Mizuno od lat słynie z doskonałej jakości skórzanych butów, które wciąż mają swoich wiernych fanów. W zestawie znajdziemy także unikatowe, również stworzone w kraju Kwitnącej Wiśni pudełko na buty, które jest inspirowane Kinapku – procesem nakładania złotych i srebrnych płatków na różnego rodzaju produkty, aby podkreślić ich piękno. Do tego dołączono także stylowy worek na buty, na którym także znajduje się logo całej linii.

Limitowana edycja Mizuno Morelia Neo II już wkrótce trafi do sprzedaży! W Polsce te buty znajdziecie tylko w R-GOL.com!

Komentarze