15 par butów na 15-lecie R-GOL

W tym roku obchodzimy 16-lecie istnienia firmy R-GOL. Rok temu, przy okazji 15 urodzin zdecydowaliśmy się świętować cały rok akcją „15 par butów na 15-lecie R-GOL”. Odwiedziliśmy w tym czasie 15 zaprzyjaźnionych akademii i klubów piłkarskich ze znaną konkurencją „obij poprzeczkę”. Najlepsi otrzymywali od nas prezent w postaci dowolnej pary korków piłkarskich. Efekty wyjazdów z ostatnich 365 dni udokumentowaliśmy specjalnie dla Was.

Tysiące kilometrów, 11 miast, setki uzdolnionych dzieciaków, dziesiątki trafionych poprzeczek i 15 rozdanych par butów – ostatni rok był naprawdę owocny! Wielokrotnie już wspominaliśmy, że bardziej od otrzymywania prezentów, wolimy je rozdawać. Nic nie cieszy bardziej niż radość ze zwycięstwa i otrzymanej nagrody. Co najważniejsze jednak, to rywalizacja zgodna z duchem sportu, której sami jesteśmy wyznawcami.

Intro akcji „15 par butów na 15-lecie R-GOL” to przedsmak tego, co znajdziecie w pełnej liście wideo na naszym kanale Youtube. Jeśli jesteście ciekawi atmosfery panującej podczas konkursu „obij poprzeczkę”, rozstrzygnięć i spontanicznych reakcji, nie pozostaje Wam nic innego jak odwiedzić kanał R-GOL.com.

DM

Komentarze